Purjetamisreisid ja praktikasõidud

Purjetamisreis Kreekas 30.04-7.05.2022

Purjetamisreisile Kreekas on mõned vabad kohad. Reis algab 30. aprillil ja lõpeb 7. mail Ateenas. Purjetame suure ja merekindla avamerejahiga Beneteau Oceanis 51.1. Jaht on sisustatud mugavate kajutite, dušširuumide, kambüüsi, külmiku jms. eluks vajalikuga. Jahti juhib eesti keelt kõnelev ja sõidurajooni tundev kapten.

Sõidul osalemiseks ei ole vaja purjetamisoskusi, kuid soovi korral on võimalik neid purjetamise käigus omandada. Reisikaaslase puudumine ei ole takistuseks - sinu reisiseltskond juba ootab sind!

Purjetamisreisi osavõtutasu on 690 €, mis sisaldab sõidu korraldamist, jahi renti koos kapteniga, juhendamist sõidu ajal, sadamate teenustasusid, kütust ning jahi puhastamist sõidu lõppedes. Osavõtutasule lisanduvad kulud transpordile ja söögile. Lennupiletite hinnad Ateeenasse alates 278 €, kulud toidule on jahis sööki valmistades orienteeruvalt 10 € päevas inimese kohta.

Alates 2. maist kaovad Kreekas kõik Covid-19 piirangud. Riiki sisenemiseks on vaja vaktsineerimise- või läbipõdemise tõendit või negatiivse PCR- või antigeeni testi tõendit.

Info ja registreerimine meili teel koolitus@nautilus.ee või tel. 5016010.

RegistreeriKüsi lisa