Huvisõidud Tallinna lahel

Lisaks koolitustele, mis on meie põhitegevus, korraldame huvisõite Tallinna lahel jahi või kaatriga. Alustena kasutame põhiliselt purjetamiskooli õppepaate. Krapsakas ja kiire, samas lihtsalt juhitav ja stabiilne jaht Beneteau First 7.5 Class mahutab kuni kuus inimest ning on sobiv nt. kahe- või kolmetunnisteks väljasõitudeks. Erinevalt suurematest avamerejahtidest pakub selle jahiga sõitmine tõeliselt eheda purjetamiselamuse.

Tubli kiirpaat Yamarin 46 SC arendab kiirust 25-30 sõlme ning mahutab kuni 5 inimest koos juhiga. Sobib hästi nt. merel päikuseloojangu nautimiseks intiimsemas õhkkonnas, mille juurde pakume soovi korral ka pudeli veini või šampanjat. Ilusa ilmaga viib see paat aga poole tunniga Piritalt Naissaarele või Aegnale. Ekstreemsemate ettevõtmiste puhul pakume lisaks tavapärasele ohutusvarustusele ka spetsiaalse vee- ning tuulekindla pealisriietuse kasutamise võimalust.

Näidetena hinnakujundusest on kahe kuni kolmetunnise väljasõidu tasu nii jahi kui kaatri puhul orienteeruvalt 100-150 €, kuid sõltub inimeste arvust, kütuse kulust ja ooteajast. Näiteks Naissaare külastus koos mõnetunnise ooteajaga alates 200 €.

Allpool mõned näited, kuidas inimesed merel mõnusalt aega veedavad:

Eriprojektina on võimalikud ka väljasõidud mootorpaadiga väljaspool Tallinna lahte. Näiteks Prangli või Keri saare külastus, kalastus Haapsalu lahel või matk Eesti siseveekogudel.

Kui leidsite endale ülaltoodud võimalustest sobiva või on Teil veel parem idee, võtke meiega ühendust sõidu üksikasjade täpsustamiseks. Palun kirjeldage, millal, millega ja kuhu soovite sõita, kui palju tuleb inimesi, kas soovite tervitusjooki ja suupisteid, kui pikk on prognoositav ooteaeg sihtkohas jms. Selle info põhjal koostame Teile konkreetse pakkumise.

Kui aga soovite Teie ürituse läbiviimiseks suuremat jahti rentida, leiame heade koostööpartnerite abiga Teile sobiva purjeka.

Küsi pakkumist