Purjetamisreisid ja praktikasõidud

Purjetamine Kreekas 9-16. oktoobril 2021

Oktoobri alguses on võimalik tulla purjetama Kreeka Joonia mere saartele. Purjetamine algab 9. oktoobril ja lõpeb 16. oktoobril Korfu saarel. Sõidurajoon on Kreeka lääneranniku saared Korfu, Paxos, Lefkas, Ithaka, Kefalonia ja Zakynthos.

Sõidame Korfult renditud suure ja merekindla avamerejahiga. Jaht on sisustatud mugavate kajutite, dušširuumide, kambüüsi, külmiku jms. eluks vajalikuga. Sõidust võtab osa kuni 10 inimest. Jahti juhib eesti keelt kõnelev ja sõidurajooni tundev kapten. Sõit on mõeldud esmaste purjetamisoskuste omandamiseks ja praktikasõiduna, kuid soovi korral saab selle kaasa teha ka puhkusereisina, nautides merepuhkust soojades Vahemere vetes, imepäraseid vaateid, Joonia saarte vaatamisväärsusi ning Kreeka kokakunsti.

Sõidul osalemine ei eelda eelnevat merekogemust ning on jõukohane igale normaalse tervise juures olevale inimesele. Reisikaaslase puudumine ei ole samuti takistuseks - sinu reisiseltskond juba ootab sind!

Ilm Joonia saartel on oktoobri esimesel poolel mõnusalt soe. Õhutemperatuur tõuseb päeval 25 kraadini, veetemperatuur on 22 kraadi ringis. Saab ujuda ja päikest võtta, kuid palavus ei ole liialt koormav.

Purjetamisreisi osavõtutasu on 790 €, mis sisaldab sõidu korraldamist, jahi renti koos kapteniga, juhendamist sõidu ajal, sadamate teenustasusid, jahi kütust ning puhastamist sõidu lõppedes. Osavõtutasule lisanduvad kulud transpordile ja söögile. Lennupiletite hinnad Tallinnast Korfule ja tagasi on 18.08.2021 seisuga väga soodsad, alates 174 € ja pikema lennuajaga pileteid saab osata isegi hinnaga 86 €. Kulud toidule on jahis sööki valmistades orienteeruvalt 10 € päevas inimese kohta.

RegistreeriKüsi lisa