Purjetamisreisid ja praktikasõidud

Purjetamine Kreekas 2-9. oktoobril 2021

Oktoobri alguses on võimalik tulla purjetama Kreeka Joonia mere saartele. Purjetamine algab 2. oktoobril ja lõpeb 9. oktoobril Korfu saarel. Sõidurajoon on Kreeka lääneranniku saared Korfu, Paxos, Lefkas, Ithaka, Kefallonia ja Zakynthos.

Sõidame Korfult renditud suure ja merekindla avamerejahiga Sun Odyssey 490. Jaht on sisustatud mugavate kajutite, dušširuumide, kambüüsi, külmiku jms. eluks vajalikuga. Sõidust võtab osa kuni 10 inimest. Jahti juhib eesti keelt kõnelev ja sõidurajooni tundev kapten. Sõit on mõeldud esmaste purjetamisoskuste omandamiseks ja praktikasõiduna, kuid soovi korral saab selle kaasa teha ka puhkusereisina, nautides merepuhkust soojades Vahemere vetes, imepäraseid vaateid, Joonia saarte vaatamisväärsusi ning Kreeka kokakunsti.

Sõidul osalemine ei eelda eelnevat merekogemust ning on jõukohane igale normaalse tervise juures olevale inimesele. Reisikaaslase puudumine ei ole samuti takistuseks - sinu reisiseltskond juba ootab sind!

Ilm Joonia saartel on oktoobri alguses mõnusalt soe, õhutemperatuur tõuseb päeval 25 kraadini ja kõrgemale, veetemperatuur on vahemikus 20-25 kraadi. Saab ujuda ja päikest võtta, kuid palavus ei ole liialt koormav. Turismihooaeg hakkab oktoobris lõpule jõudma ning suvine sagimine asendub mõnusa sügisese rahulikkusega.

Purjetamisreisi osavõtutasu on 790 €, mis sisaldab sõidu korraldamist, jahi renti koos kapteniga, juhendamist sõidu ajal, sadamate teenustasusid, jahi kütust ning puhastamist sõidu lõppedes. Osavõtutasule lisanduvad kulud transpordile ja söögile. Sobivate lennupiletite hinnad Tallinnast Korfule ja tagasi on vahemikus 210-240 €, kulud toidule on jahis sööki valmistades orienteeruvalt 10 € päevas inimese kohta.

RegistreeriKüsi lisa