Purjetamisreisid ja praktikasõidud

Purjetamine Kreekas 25.09-2.10.2021

Purjetamishuvilistel on võimalik osa võtta purjetamisreisist Kreekas, Joonia mere saartel. Reis algab 25. septembril ja lõpeb 2. oktoobril Korfu saarel. Sõidurajoon on Kreeka Joonia mere saared Korfu, Paxos, Lefkas, Ithaka, Kefallonia ja Zakynthos.

Sõidame Korfult renditud suure ja merekindla avamerejahiga Sun Odyssey 490. Jaht on sisustatud mugavate kajutite, dušširuumide, kambüüsi, külmiku jms. eluks vajalikuga. Sõidust võtab osa kuni 10 inimest. Jahti juhib eesti keelt kõnelev ja sõidurajooni tundev kapten. Sõit on mõeldud esmaste purjetamisoskuste omandamiseks ja praktikasõiduna, kuid soovi korral saab selle kaasa teha ka puhkusereisina, nautides merepuhkust soojades Vahemere vetes, imepäraseid vaateid, Joonia saarte vaatamisväärsusi ning Kreeka kokakunsti. Sõidul osalemine ei eelda eelnevat merekogemust ning on jõukohane igale normaalse tervise juures olevale inimesele. Reisikaaslase puudumine ei ole samuti takistuseks - sinu reisiseltskond juba ootab sind!

Ilm Joonia saartel on septembris lõpus mõnusalt soe, õhutemperatuurid tõusevad päeval 25-28 kraadini, veetemperatuur on 25 kraadi ringis. Saab ujuda ja päikest võtta, kuid palavus ei ole liialt koormav.

Purjetamisreisi osavõtutasu on 790 €, mis sisaldab sõidu korraldamist, jahi renti koos kapteniga, juhendamist sõidu ajal, sadamate teenustasusid, jahi kütust ning puhastamist sõidu lõppedes. Osavõtutasule lisanduvad kulud transpordile ja söögile. Sobivate lennupiletite hinnad Tallinnast Korfule ja tagasi on vahemikus 210-240 €, kulud toidule on jahis sööki valmistades orienteeruvalt 10 € päevas inimese kohta.

RegistreeriKüsi lisa