Purjetamisreisid Vahemerel ja kaugemal

Purjetamine Kreekas 22-29.05.2021

Purjetamishuvilistel on võimalik osa võtta purjetamisest Kreekas, Saroni ja Küklaadide saarestikes. Sõidame Ateenast renditud merekindla avamerejahiga, mis on sisustatud mugavate kajutite, dušširuumide, kambüüsi, külmiku jms. eluks vajalikuga. Jahti juhib eesti keelt kõnelev ja sõidurajooni tundev kapten. Sõidul osalemiseks ei ole vaja purjetamisoskust, kuid sõidu käigus on võimalik neid teadmisi ja oskusi omandada. Lisaks purjetamisele saab nautida merepuhkust soojades Vahemere vetes ja tutvuda kohalike vaatamisväärsuste ning kokakunstiga. Reisikaaslase puudumine ei ole takistuseks - sinu reisiseltskond juba ootab sind!

Kreekas purjetamise osavõtutasu on 750 €, mis sisaldab sõidu korraldamist, jahi renti koos kapteniga, juhendamist sõidu ajal, sadamateenuseid, jahi kütust ning puhastamist sõidu lõppedes. Lisanduvad kulud transpordile ja söögile. Sobivate lennupiletite hinnad Ateenasse on orienteeruvalt 220 €, kulud toidule ligikaudu 10 € päevas. Sõidu formaat on eraisikute grupp.

Sõidust saab osa võtta Covid-19 nakkuse puudumist tõendava PCR testi või vaktsineerimistõendi olemasolul. Test peab olema tehtud maks. 72 tundi enne jahile asumist. Nimetatud testi või tõendi olemasolu on ka Kreekasse sisenemise tingimuseks. Samuti tuleb järgida Kreekas kehtivaid piiranguid, mis on peamiselt maski kandmine avalikes kohtades nii sise- kui välistingimustes ning 1,5 m distantsi hoidmine.

RegistreeriKüsi lisa